Domů iPátrání

iPátrání

Internetový server Policie ČR << pravidelně aktualizuje své informace o pohřešovaných osobách či osobách v pátrání, není-li již odkaz na danou osobu funkční hledaná nebo pohřešovaná osoba byla již nalezena, vypátrána nebo z jiného důvodu Policií ČR odstraněna z této policejní databáze.

Zpravodajský server Udalosti112.cz << nepřebírá odpovědnost za jakékoliv aktualizace v policejní databázi hledaných osob na internetovém serveru www.policie.cz. << Internetový zpravodajský server Udalosti112.cz pouze mediálně uveřejňuje vybrané informace, převzaté od Policie ČR o hledaných a pohřešovaných osobách.

Server Udalosti112.cz publikuje tyto informace v souladu s platnou legislativou v ČR.

Vydané články na našich www stránkách (informace o pohřešovaných nebo hledaných osobách popř. osobách v celostátním pátrání) redakce nemaže! Všechny takto publikované články zůstávají v interním archivu zpravodajského serveru Události112.cz, jako již dříve publikované.

Pakliže se osoba, která byla v celostátním pátrání nebo hledaná Policií ČR, obrátí a to písemnou formou na redakci vydavatele zpravodajského serveru Události112.cz << s žádostí o smazání – odstranění, již dříve vydaného článku o tom, že byla tato osoba v policejním pátrání a naše redakce v rámci mediální spolupráce s Policií ČR o tom veřejně informovala, bude této osobě ze strany redakce vyhověno a obsah publikovaného článku včetně identiktu, iniciálů nebo vlastní mediálně uveřejnění fotografie pohřešované osoby bude zcela odstraněna.

-redakce