Domů Hlavní zprávy HOROR U FONTÁNY: Něco mezi Hannibalem a Vymítačem ďábla přímo v Chomutově

HOROR U FONTÁNY: Něco mezi Hannibalem a Vymítačem ďábla přímo v Chomutově

0
Sdílet
U podivného muže zasahovali strážníci. Autor: MP Chomutov

Chomutov – Chomutovské strážce pořádku informovaly malé děti s tím, že u fontány je podivný muž a ohrožuje kolemjdoucí. Při příjezdu na místo se rovnou ke služebnímu automobilu strážníků rozběhl muž, který udeřil pěstmi do kapoty a promáčkl jí.

 

Informuje o tom vedení chomutovských strážníků s tím, že agresivní muž, který byl patrně pod vlivem drog byl následně vyzván, aby zanechal protiprávního jednání, ale ten se proti zakročující hlídce opět rozeběhl. Dle jeho chování nebylo pochyb, že je pod vlivem psychotropních látek, byl bosý, kolem rtů měl pěnu a soustavně vykřikoval nesmyslné věty. Vzhledem k situaci a jeho stále se zvyšující agresivitě muselo být použito donucovacích prostředků. Muž kolem sebe kopal a kladl aktivní odpor, přičemž došlo k dalšímu poškození služebního vozidla.

Následně byl strážníky sveden k zemi a byla mu přiložena pouta, což muže ale ani v nejmenším nezklidnilo a stále projevoval velikou míru agresivity, kterou doprovázela jeho nesmyslná provolávání. S pomocí další hlídky byl agresivní muž omezen na osobní svobodě pro podezření ze spáchání hned několika trestných činů a byl převezen na PČR, kde bylo policisty rozhodnuto o přivolání lékařské pomoci, která muže po zhodnocení jeho stavu umístila do detoxikačního zařízení.

PSALI JSME TAKÉ: DRAMA: Žárlivec úmyslně polil spící manželku vařicí vodou z konvice

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na