Domů Hlavní zprávy Hlídka mladoboleslavských policistů zachránila život mladého sebevraha

Hlídka mladoboleslavských policistů zachránila život mladého sebevraha

0
Sdílet
Policejní hlídka u zásahu. Ilustrační snímek. Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Bakov nad Jizerou – Hlídka mladoboleslavských policistů se významně podílela na záchraně lidského života. Krátce před čtvrtou hodinou ranní policisté prováděli v Mladé Boleslavi běžnou silniční kontrolu. Osádka jednoho z kontrolovaných vozidel však policistům sdělila, že jim kamarád zaslal SMS zprávu s informací, že se právě chystá v obci Bakov nad Jizerou ukončit svůj život.

Informuje po tom mluvčí mladoboleslavských policistů Lucie Nováková s tím, že policisté v dané lokalitě okamžitě zahájili pátrací akci a díky rychlé reakci a dobré místní znalosti našli mladíka do několika minut nedaleko místního koupaliště. Muž měl z výfuku skrze okénko do vozidla vedenou hadici a uvnitř ležel v bezvědomí. Díky okamžitému poskytnutí první pomoci, ještě před příjezdem rychlé záchranné služby, jednadvacetiletý muž přežil.

Za zmínku jistě stojí fakt, že policejní hlídky nezahálí ani o nočních službách kdy se díky neustálým kontrolám osob a řidičů již podařilo objasnit řadu trestných činů a přestupků. V tomto případě se však podařila věc nejdůležitější a tou je záchrana lidského života.

PSALI JSME TAKÉ: Kolemjdoucí nalezl v rybníku v Újezdu nad Lesy v Praze muže bez známek života, zalarmoval policii

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na