Domů Z regionu Praha Hledaný násilník je v hledáčku pražských kriminalistů

Hledaný násilník je v hledáčku pražských kriminalistů

0
Sdílet
Policejní automobil. Autor: Honza Vraný/JV PRESS
Policejní automobil. Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Praha – Kriminalisté pátrají po hledaném muži, na kterého kolínský okresní soud vydal pro násilnou trestnou činnost, spáchanou před více jak pěti lety, příkaz k zatčení a k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. 

Jedná se o sedmačtyřicetiletého muže z Prahy – východ, který je zdánlivého stáří 40 až 45 let. Má štíhlou 175 až 185 cm vysokou postavu, hnědé oči, krátké prošedivělé hnědé a na temeni značně prořídlé vlasy.

Hledaný se v místě svého trvalého bydliště několik let nezdržuje, je nekontaktní. I přes veškerá provedená opatření a šetření se kriminalistům do současné doby nepodařilo o něm zjistit žádné nové informace, zejména k místu jeho pobytu nebo výskytu.

Z uvedených důvodů se touto formou kriminalisté obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc. „Veškeré poznatky k hledanému přijme od občanů jakákoliv policejní služebna, případně je mohou telefonicky sdělit policistům na telefonních číslech: 974 882 476, 974 882 437, nebo prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky,“ říká policejní mluvčí por. Bc. Zdeněk Chalupa.

-jv