Domů Hlavní zprávy Hlasujte pro hasiče z Mikulova na Teplicku v Anketě dobrovolní hasiči roku...

Hlasujte pro hasiče z Mikulova na Teplicku v Anketě dobrovolní hasiči roku 2017

0
Sdílet
Dobrovolní hasiči z Mikulova na Teplicku uspěli se soutěží Železný hasič. Autor: SDH Mikulov

Česká republika – Dobrovolní hasiči z Mikulova na Teplicku se poprvé zúčastňují Ankety dobrovolní hasiči roku 2017. Do finále soutěže se SDH Mikulov probojoval se svou soutěží Železný hasič Mikulov, která je určená pro dospělé i mládež.

Do finále se hasiči z Mikulova na Teplicku probojovali z celkem 13 sborů.  Za kategorii Sbory dobrovolných hasičů tak hasiči z Mikulova na Teplicku obhajují jako jediní Ústecký kraj! Redakce Události112.cz je mediálním partnerem mikulovských hasičů a ze soutěže Železný hasič v Mikulově jsme přinesli videoreportáže.

Do závěrečného finále VII. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2017 tak nakonec postoupilo celkem dvacet pět jednotek a dvacet pět sborů dobrovolných hasičů ze všech koutů České republiky.

Finalisty vybrala odborná porota složená ze zástupců profesionálních i dobrovolných hasičů a zástupců partnerů ankety. Finalisté jsou oceňovány titulem Dobrovolní hasiči roku 2017 za profesionálně provedené zásahy v případě jednotek SDHO a v případě sborů nebo hasičských sborů za preventivní a výchovné akce. Výsledné pořadí finalistů vzejde z veřejného hlasování, které potrvá až do 31. října. Mezi vítěze bude opět rozděleno 1 750 000 Kč a hasičská technika v hodnotě 600 000 korun.

Hlasovat lze dvěma způsoby. Buď prostřednictvím hlasovacího formuláře přímo na stránkách ankety www.adhr.cz, anebo zasláním hlasovací SMS. Do hlasování se může zapojit široká veřejnost, nejen hasičská obec. Každý hlasující může hlasovat oběma způsoby a přidělit svůj hlas jedné jednotce i jednomu sboru, a to v každé z pěti soutěžních oblastí. Hlasující může tedy udělit maximálně 5 hlasů jednotkám a 5 hlasů sborům prostřednictvím hlasovacího formuláře, a jeden hlase jednotce a jeden hlas sboru zasláním SMS. Přesný postup hlasování je popsán na stránkách ankety.

Výsledky ankety budou slavnostně vyhlášeny v sobotu 25. listopadu 2017. Slavnostní vyhlášení budou moci všichni hasiči sledovat prostřednictvím on-line stream přenosu. Usilujeme o to, aby si na své přišli i televizní diváci České televize, pro které ve spolupráci s režisérem Romanem Petrenkem připravujeme zábavný pořad, jenž bude záznamem slavnostního večera.

OFICIÁLNÍ PLAKÁTEK:

PSALI JSME: VIDEO: Na sjezdovce v Mikulově se soutěžící utkali o Železného hasiče

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na