Domů Hlavní zprávy Hádka mosteckých pejskařek v lesoparku vyvrcholila pobodáním

Hádka mosteckých pejskařek v lesoparku vyvrcholila pobodáním

0
Sdílet
Ilustrační snímek nože. Autor: Honza Vraný

Mostecko – Hádka dvou mosteckých pejskařek vyvrcholila pobodáním. Zraněním pejskařky tak skončila slovní rozepře mezi dvěma ženami. Obě byly ráno v lesoparku na konečné v Mostě a obě tam venčily své psy, které zřejmě neměly na vodítku.

Mladší žena upozornila druhou, aby si svého psa zajistila, starší jí měla odpovědět to samé. Následně starší paní s pejskem pokračovala dále do parku a mladší šla za ní. Poté k ní měla přistoupit zezadu a blíže nezjištěným předmětem jí způsobila dvě bodnořezné rány.

Poškozená se dala na útěk, v parku narazila na ženy, které tam pracovaly na údržbě zeleně a ty požádala o přivolání policie a záchranné služby. Sanita zraněnou 59letou ženu převezla do nemocnice. Policisté po příjezdu začali okamžitě prohledávat park a přilehlé okolí a podezřelou ženu záhy vypátrali a zadrželi.

„Vyšetřovatel nyní 34letou Mostečanku obvinil ze zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Obviněná je stíhána na svobodě. Za takové jednání může soud uložit trest odnětí svobody na tři léta až deset let. Proč obviněná poškozenou napadla, policii neuvedla,“ konstatovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Muž v Ostravě ubodal svou partnerku, policisté vraha zadrželi krátce po činu!

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na