Domů Dopravní nehody Na Frýdecko-Místecku havarovalo vozidlo, nehoda si vyžádala zranění tří osob

Na Frýdecko-Místecku havarovalo vozidlo, nehoda si vyžádala zranění tří osob

0
Sdílet
Sanitka záchranné služby MS kraje, ilustrační foto. Autor: archiv ZZS MsK

Frýdecko-Místecko – V pátek 14. dubna ve večerních hodinách vyjížděly posádky záchranářů, hasičské jednotky i policisté k dopravní nehodě automobilu na Frýdecko-Místecku. Nehoda si vyžádala zranění tří osob.

O nehodě informoval krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že půl hodiny po dvacáté hodině přijali operátoři tísňové linky 155 hlášení o havárii vozidla ve Staříči, které mělo sjet z cesty do potoka a narazit do betonové konstrukce.

„Na místo byly postupně vyslány čtyři týmy záchranářů – tři posádky rychlé zdravotnické pomoci, a to z Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí, na pomoc vyjela také posádka rendez-vous s lékařem,“ upřesnil Humpl.

Týmy záchranné služby ošetřovaly tři zraněné

„Jednadvacetiletá žena utrpěla poranění horní končetiny, hrudníku a pánve. Stejně starý muž pak poranění hlavy a šestadvacetiletou ženu ošetřili záchranáři se zraněním dolní končetiny a páteře. Všem postiženým byla poskytnuta přednemocniční neodkladná péče – poranění žen se jevila jako těžká a pacientky byly transportovány k dalšímu ošetření do ostravské Fakultní nemocnice,“ doplnil k nehodě mluvčí záchranářů a upřesnil, že muž se středně těžkým poraněním byl přepraven na centrální příjem nemocných frýdecko-místecké nemocnice.

DOPORUČUJEME: Sedačkomat aneb nakupuj chytře!

Zasahující hasiči na místě podle informací redakce Události112.cz provedli protipožární opatření, zabránili dalšímu úniku provozních kapalin a následně pomáhali s celkovou likvidací následků nehody.

Co přesně stálo za touto vážnou dopravní nehodou vyšetřují policisté.

ČTĚTE TAKÉ:  Na Karvinsku se střetlo auto s autobusem, seniory museli hasiči z vozidla vyprostit

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na