Domů Hlavní zprávy FOTO OD VÁS: Vrtulník transportoval pacienta do kardiocentra v Ústí

FOTO OD VÁS: Vrtulník transportoval pacienta do kardiocentra v Ústí

0
Sdílet
Zásah letecké záchranné služby v Chomutově. Autor: Tomáš Pitterling

Chomutovsko – Vrtulník letecké záchranné služby zasahoval na Chomutovsku. Dosedl na travnatou plochu hřiště, kam následně přijela i sanitka.

Podle mluvčího krajské záchranné služby Prokopa Voleníka si osádka letecké záchranné služby převzali pacienta od záchranářů sanitky a posléze s ním odletěla do kardiocentra Masarykovy nemocice v Ústí nad Labem.

Tip na reportáž a fotografii z místa události do redakce zaslal náš pravidelný čtenář webu. Děkujeme. Našemu čtenáři zasíláme malý dárek v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz
Máte také TIP na článek, exkluzivní fotografie nebo video? Pošlete je redakci Události112.cz, ty nejlepší zveřejníme a odměníme malým dárkem v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz.
Máme pro vás připraveny reklamní předměty s logem naší „stodvanáctky,“ jako jsou kšiltovky, trička nebo krásné hrnečky.
Pokud jste se stali svědky zajímavé události nebo víte o aktualitě, o které bychom mohli napsat, nebo máte-li téma na exkluzivní článek, dejte nám o tom vědět. TIP na článek a fotografie nebo videa nám můžete zaslat na redakční email: redakce@udalosti112.cz případně můžete zavolat či napsat SMS na náš redakční mobil +420 603 865 666.

 

PSALI JSME TAKÉ: FOTO OD VÁS: U motorestu Ušák se střetl kamion s pomalu jedoucím autem s vozíkem

Autor: Honza Vraný
a Tomáš Pitterling

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na