Domů Dopravní nehody FOTO OD VÁS: V Mostě se střetla dvě auta. Dva lidé převezla...

FOTO OD VÁS: V Mostě se střetla dvě auta. Dva lidé převezla záchranná služba do nemocnice

0
Sdílet
Vážná nehoda v Pražské ulici v Mostě. Autor: čtenář

Mostecko – Dva lidé se zranili při střetu dvou osobních automobilů v Pražké ulici v Mostě. Oba zraněné následně převezla záchranná služba do nemocnice. U karambolu zasahovala také profesionální jednotka mosteckých hasičů.

Potvrdil to mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan s tím, že přivolaní hasiči zajistili obě havarovaná vozidla proti požáru a následně uklidili místo nehody.

Dopravní policisté zjišťují míru zavinění a příčinu střetu aut. V době vyšetřování karambolu policie uzavřela komunikaci v obou směrech.

PSALI JSME TAKÉ: V centru Zlína se střetla dvě osobní vozidla, obě řidičky skončily v péči záchranářů

Tip na reportáž a fotografii z místa události do redakce zaslal náš pravidelný čtenář webu. Děkujeme. Našemu čtenáři zasíláme malý dárek v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz
Máte také TIP na článek, exkluzivní fotografie nebo video? Pošlete je redakci Události112.cz, ty nejlepší zveřejníme a odměníme malým dárkem v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz.
Máme pro vás připraveny reklamní předměty s logem naší „stodvanáctky,“ jako jsou kšiltovky, trička nebo krásné hrnečky.
Pokud jste se stali svědky zajímavé události nebo víte o aktualitě, o které bychom mohli napsat, nebo máte-li téma na exkluzivní článek, dejte nám o tom vědět. TIP na článek a fotografie nebo videa nám můžete zaslat na redakční email: redakce@udalosti112.cz případně můžete zavolat či napsat SMS na náš redakční mobil +420 603 865 666.

Autor: Honza Vraný

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na