Domů Hlavní zprávy FOTO A VIDEO OD VÁS: Na děčínské ferratě zasahoval u zraněného muže...

FOTO A VIDEO OD VÁS: Na děčínské ferratě zasahoval u zraněného muže vrtulník letecké záchranky

0
Sdílet
Zraněného muže na děčínské ferratě zachránila letecká záchranka. Autor: Patrik Wurm

Děčín – Pádem na děčínské ferratě se v neděli odpoledne vážně zranil muž, kterého vysvobodila až letecká záchranná služba. Kvůli závažnému poranění ramene se totiž muž nemohl hnout z místa a proto se k němu musel slanit záchranář, který následně v podvěsu transportoval zraněného na protější břeh řeky Labe.

Netradiční zásah letecké záchranky v Děčíně potvrdil mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník s tím, že zraněný muž uvízl na děčínské ferratě několik desítek metrů nad zemí a sám se nemohl nikam dostat. Záchranáři proto na místo povolali lezeckou službu záchranářů, kteří zraněného muže posléze předali do péče pozemní záchranné službě, která následně muže převezla sanitkou do děčínské nemocnice.

Ani tentokrát si zásah vrtulníku letecké záchranné služby v Děčíně nenechaly ujít desítky přihlížejících. Kvůli vzletu vrtulníku na místě asistovaly také hlídky policie.

VIDEOSESTŘIH Z ODLETU VRTULNÍKU:

U zraněného muže na děčínské ferratě zasahoval vrtulník letecké záchranky

Tip na reportáž a fotografie a video z místa události do redakce zaslal náš pravidelný čtenář a spolupracovník webu Patrik Wurm. Děkujeme. Zasíláme malý dárek v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz

FOTOGALERIE ZE ZÁSAHU VRTULNÍKU…

Máte také TIP na článek, exkluzivní fotografie nebo video? Pošlete je redakci Události112.cz, ty nejlepší zveřejníme a odměníme malým dárkem v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz.

Máme pro vás připraveny reklamní předměty s logem naší „stodvanáctky,“ jako jsou kšiltovky, trička nebo krásné hrnečky.

Pokud jste se stali svědky zajímavé události nebo víte o aktualitě, o které bychom mohli napsat, nebo máte-li téma na exkluzivní článek, dejte nám o tom vědět. TIP na článek a fotografie nebo videa nám můžete zaslat na redakční email: redakce@udalosti112.cz případně můžete zavolat či napsat SMS na náš redakční mobil +420 603 865 666.

PSALI JSME TAKÉ: NAPSALI JSTE NÁM: Mobilní anonymní testování na HIV v severních Čechách zájemce láká

Autor: Honza Vraný

 

 

 

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na