Domů Dopravní nehody FOTO: K tragické nehodě na Mělnicku letěly dva vrtulníky záchranářů

FOTO: K tragické nehodě na Mělnicku letěly dva vrtulníky záchranářů

0
Sdílet
Střet dvou vozidel mezi obcemi Uhly a Hleďsebe nepřežila žena, děti utrpěly vážná zranění. Zdroj: HZS Středočeského kraje

Mělnicko – V úterý 3. října, krátce po 17. hodině vyjížděly na silnici č. 16 mezi obce Uhy a Hleďsebe dvě jednotky hasičů ze stanic Kralupy nad Vltavou a Mělník k čelnímu střetu osobních vozidel Škoda a Kia. 

Po nehodě zůstal ve vozidle Škoda zaklíněný řidič, kterého vyprostili hasiči pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. V době příjezdu prvního vozidla hasičů byly dvě malé děti a řidička z druhého vozu v péči záchranné služby. Děti byly letecky transportovány do jedné z pražských nemocnic. Jejich matka i přes veškerou snahu záchranářů nehodu nepřežila.

FOTOGALERIE: K tragické nehodě na Mělnicku letěly dva vrtulníky záchranářů

Velitel zásahu na místo povolal člena týmu posttraumatické péče. Hasiči na vozidlech provedli protipožární opatření a likvidovali uniklé provozní kapaliny. Následně spolupracovali při naložení automobilů na odtahovou službu a uklidili komunikaci od trosek a použitého sorbentu. Po dobu čtyřhodinového zásahu byla silnice uzavřena.

Příčinu nehody vyšetřuje dopravní policie.

Autor: kpt. Ing. Jaroslav Gabriel
HZS Středočeského kraje

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na