Domů Dopravní nehody FOTO: Dvě ženy skončily po autonehodě za obcí Komárno v péči záchranářů

FOTO: Dvě ženy skončily po autonehodě za obcí Komárno v péči záchranářů

0
Sdílet
Dopravní nehoda za obcí Komárno. Foto: HZS Zlínského kraje
Dopravní nehoda za obcí Komárno. Foto: HZS Zlínského kraje

Komárno – Na silnici II. třídy č. 150 za obcí Komárno došlo v pátek 29. dubna k vážné dopravní nehodě, při které se zranili dvě ženy. Na místě zasahovala Zdravotnická záchranná služba, hasiči i policisté.

O nehodě informoval Pavel Řezníček z Krajského ředitelství Zlínských hasičů s tím, že ve směru na Osíčko zde došlo ke střetu dvou osobních automobilů. Řidičku vozu Peugeot si se zraněním do své péče převzala posádka zdravotnické záchranné služby. V Golfu cestovalo několik osob, z nichž zraněna byla pouze jedna žena. Obě byly po prvotním ošetření zasahujících zdravotníků odvezeny do nemocnice.

Dopravní nehoda za obcí Komárno. Foto: HZS Zlínského kraje
Dopravní nehoda za obcí Komárno. Na místě záchranné složky. Foto: HZS Zlínského kraje

„Jednotka hasičů provedla zajištění místa havárie a protipožární zabezpečení obou vozů. U jednoho z automobilů bylo nutné žhnoucí kabeláž zchladit vysokotlakým proudem. Po nárazu unikly z vozů provozní kapaliny, které byly zlikvidovány pomocí speciálních sorpčních látek,“ vysvětlil Řezníček.

DN-Komarno-HZSZLK2
Dopravní nehoda za obcí Komárno. Zásah hasičů. Foto: HZS Zlínského kraje

„V době vyšetřování nehody policií prováděli hasiči nasvícení místa události. Následně byl jeden z vozů odklizen mimo komunikaci a druhý naložen na přivolanou odtahovou službu, aby byla vozovka průjezdná v obou pruzích,“ doplnil Řezníček.

Co stálo za touto dopravní nehodou nyní zjišťují policisté.

-jb

 

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar