Domů Dopravní nehody FOTO: Dopravní nehoda dvou vozidel a traktoru u obce Staré Hutě, na...

FOTO: Dopravní nehoda dvou vozidel a traktoru u obce Staré Hutě, na místě tři zranění

0
Sdílet
Dopravní nehoda dvou osobních vozidel a traktoru u obce Staré Hutě si vyžádala tři vážná zranění. Autor: HZS Zlínského kraje

Staré Hutě – V sobotu 21. října, odpoledne došlo na silnici E50, v blízkosti obce Staré Hutě na Uherskohradišťsku, k srážce dvou osobních vozidel a traktoru.

V 12:33 hodin byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z požární stanice Uherské Hradiště, a dále dvě jednotky dobrovolných hasičů z Koryčan a Buchlovic, k dopravní nehodě v blízkosti motorestu Samota na silnici E50, procházející vrchovinou Chřiby.

Po příjezdu hasiči se svými zásahovými vozy zablokovali jeden jízdní pruh a vytvořili tak ochrannou hradbu pro práci složek integrovaného záchranného systému. Z nejvíce poškozeného vozu Citroen s hydraulickým vyprošťovacím zařízením uvolnili dva zraněné muže a jedno děvče, které předali do péče zdravotníků.

FOTOGALERIE: Nehoda na silnici E50, v blízkosti obce Staré Hutě

Řidičce z osobního vozu Škoda poskytl pomoc jeden z hasičů, který je členem posttraumatického týmu. Následně hasiči provedli protipožární opatření a uniklé provozní náplně zasypali sypkým sorbentem.

Po zadokumentování nehody Policií České republiky hasiči provedli úklid vozovky a odstranění vozidel mimo komunikaci.

Autor: Roman Žemlička
HZS Zlínského kraje

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na