Domů Dopravní nehody Dvě děti a dva dospělé srazilo auto v Aši, na místě zasahoval...

Dvě děti a dva dospělé srazilo auto v Aši, na místě zasahoval i vrtulník letecké záchranky

0
Sdílet
Těžká dopravní nehoda u Základní školy v Aši na Chebsku. Dvě děti a dva dospělé srazilo osobní vozidlo. Autor: HZS Karlovarského kraje

Aš – K vážné dopravní nehodě u místní základní školy v Aši na Chebsku, se ve čtvrtek 18. května sjely všechny složky Integrovaného záchranného systému. K misi byl vyslán i vrtulník letecké záchranky. Osobní vozidlo srazilo skupinku lidí. Mezi zraněnými jsou dvě děti.

Těžká dopravní nehoda u Základní školy v Aši na Chebsku. Autor: HZS Karlovarského kraje

O nehodě informoval krajský mluvčí karlovarských hasičů Martin Kasal s tím, že k nehodě osobního auta a čtyř chodců vyjížděli hasiči ze stanice Aš. Nehoda se stala u základní školy.

Společně s posádkou záchranné služby poskytli hasiči první pomoc všem zraněným.

„Řidič osobního auta byl bez zranění, záchranáři museli ošetřit dvě děti a dva dospělé. Kromě předlékařské pomoci poskytli hasiči na místě také první psychologickou pomoc účastníkům nehody,“ vysvětlil k dnešní nehodě mluvčí hasičů.

Podle informací redakce Události112.cz pro jedno zraněné dítě, které utrpělo vážná zranění na místo povolal zasahující lékař záchranné služby vrtulník leteckých záchranářů, hasiči zajistili místo přistání na hřišti v obci Krásná u Aše.

O nehodě informovali karlovarští krajští hasiči aktuálně na sociální síti Facebook.com <<

Příčinu čtvrteční nehody nyní zjišťuje dopravní policie.

ČTĚTE TAKÉ: Těžká nehoda u Mariánských Lázní, střetla se zde dodávka, osobák i nákladní automobil

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na