Domů Hlavní zprávy DRAMA: Žárlivec úmyslně polil spící manželku vařicí vodou z konvice

DRAMA: Žárlivec úmyslně polil spící manželku vařicí vodou z konvice

0
Sdílet
Vážně popálená žena uveřejnila na sociální síť fotku z nemocnice. Autor: sociální sít

Hrob – Policejní vyšetřovatel obvinil z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu sedmačtyřicetiletého muže, který vážně zranil svou manželku. Informuje o tom mluvčí teplické policie Dan Vítek.

 

V noci z pátku na sobotu po předchozí slovní rozepři násilník polil svou ženu vroucí vodou, následkem čehož utrpěla zranění v obličeji a horní části těla, která si vyžádala hospitalizaci na traumatologickém oddělení.

„Po oslavě mých čtyřicátých narozenin  se můj manžel zřejmě ze žárlivosti či pocitu méněcennosti pod vlivem omamných látek, podle, zákeřně a zbaběle rozhodl, že když on musí žít s hendikepem, tak já budu taky,“ domnívá se žena.

„Uvařil si tedy vodu v rychlovarné konvici a poté, co jsem si šla lehnout mi vařící vodu vychrstl do obličeje, na krk a ramena. Voda v konvici se vaří 2-3 minuty, nejednalo se tedy o afekt, ale o promyšlený plán. Rychle jsem v šoku ze zahrady utekla. Následně jsem si uvědomila že nemám nic čím bych si mohla zavolat pomoc a proto jsem se musela vrátit. Bála jsem se co se bude dít. Manžel stál uprostřed místnosti s mou kabelkou se všemi věcmi a řval:“Nestěžuj si a nedělej scény“. Poté mě ještě několikrát udeřil. Všimla jsem si jeho telefonu na stole. Rychle jsem ho sebrala a utekla pryč. Schovala jsem se mezi zahrádky a zavolala na 112, která informovala policii. Následně jsem byla hospitalizována v nemocnici“, líčí hrůzný narozeninový zážitek na sociální síti vážně zraněná popálená žena z Hrobu a tímto způsobem žádá o sdílení svého pčíspěvku na svém facebooku.

V případě odsouzení hrozí útočníkovi trest odnětí svobody až na deset let.

PSALI JSME TAKÉ: Agresor v Mostě zmlátil svoji manželku, ta po brutálním útoku skončila v péči záchranářů

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na