Domů Hlavní zprávy DRAMA V BRNĚ: muži zákona asistovali při soudním vystěhování psychicky narušené ženy,...

DRAMA V BRNĚ: muži zákona asistovali při soudním vystěhování psychicky narušené ženy, ta se pokusila o sebevraždu!

0
Sdílet
Městská Policie Brno, ilustrační foto. Autor: MP Brno / archiv

Brno – Doslova dramatické chvíle zažívali brněnští úředníci, kteří ve středu 9. listopadu v ranních hodinách přišli vystěhovat neplatící ženu z nájemního bytu. Ta ovšem stropila takové psychické drama, že na něj dlouho konající úředníci a i nájemníci bytového domu nezapomenou.

Zasáhnout museli muži zákona!

Žena, která měla být násilně vystěhována z nájemního bytu z důvodu neplacení se před zraky úředníků a následně i strážníků městské policie chtěla pokusit o sebevraždu.

O události informoval mluvčí brněnských strážníků Michal Simandl s tím, že o asistenci při soudním vystěhování neplatící nájemnice z bytu brněnské v ulici Úvoz byli strážníci požádáni úřady včera v ranních hodinách.

„Situace se však začala nečekaně dramatizovat, když začala starší žena razantně hovořit o svých sebevražedných úmyslech a snažila se dostat k oknu. V tom jí hlídka zabránila, a protože má žena podle přítomných úředníků diagnostikovány trvalé psychické potíže, přivolali strážníci sanitku záchranné služby, která osobu za jejich asistence převezla do psychiatrické nemocnice,“ doplnil mluvčí strážníků.

  • – jb