Domů Dopravní nehody Dosud neznámý řidič narazil do svodidel a z místa nehody odešel pryč

Dosud neznámý řidič narazil do svodidel a z místa nehody odešel pryč

0
Sdílet
158 - Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Udalosti112.cz / j.B.

Vysočina- Policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala v sobotu 14. října ráno patnáct minut před sedmou hodinou na silici I/38 – dálniční přivaděč mezi nájezdem a sjezdem na Průmyslovou zónu ve směru na Havlíčkův Brod.

Dosud nezjištěný řidič projížděl po silnici s osobním automobilem  značky. Ford Mondeo a jel ve směru jízdy od Jihlavy směrem na  Havlíčkův Brod. Při jízdě  se nechoval dostatečně ohleduplně a ukázněně, kdy na rovném úseku s vozidlem vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do kovových svodidel a tyto v délce sedmi desítek metrů poškodil. Od svodidel se vozidlo odrazilo zpět na komunikaci, kde částečně v pravém jízdním pruhu zůstalo stát.

Po dopravní nehodě řidič z vozidla Ford Mondeo odstranil registrační značky a z místa nehody odešel. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. Při nehodě vznikla hmotná škoda na vozidle a na kovových svodidlech v celkové výši  210 000 korun. Při šeření nehody policisté  lustrací vozidla v příslušných systémech zjistili, že vozidlo nemá platnou technickou kontrolu.  Vozidlo bylo po dopravní nehodě nepojízdné a tvořilo překážku v silničním provozu.

Cestou operačního důstojníka integrovaného operačního střediska byl zajištěn jeho odtah. Dechová zkouška u řidiče nemohla být provedena, protože z místa dopravní nehody odešel. Věc dopravní nehody a její okolnosti jsou v šetření policistů z dopravního inspektorátu Jihlava.

Zdroj: JUDr.mjr. Dana Čírtková PČR

 

Mrkněte i na tento článek:  Akce „KLEC“ – zneužití pravomoci a neoprávněné vstupy do informačních systémů

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na