Domů Dopravní nehody Dopravní policisté vyšetřují řetězovou nehodu pěti aut v Olomouci

Dopravní policisté vyšetřují řetězovou nehodu pěti aut v Olomouci

0
Sdílet
Řetězová nehoda pěti aut v Olomouci. Autor: Policie ČR

Olomouc – K řetězové nehodě 5 osobních vozidel došlo v Tovární ulici v Olomouci. Z prvotního šetření vyplývá, že 22 letý řidič vozidla Škoda Citigo, který jel směrem k ulici Lipenské, při přejíždění z levého do pravého jízdního pruhu si pravděpodobně nevšiml kolony stojících vozidel a z prozatím přesně nezjištěných příčin narazil do před ním stojícího vozidla Škoda Octavia (jedoucího ve stejném směru jízdy, v pravém jízdním pruhu), které řídil 31 letý řidič.

Škoda Octavia po nárazu narazila do před ním stojícího vozidla rovněž zn. Škoda Octavia (řízeno 20 letým řidičem). Ta rovněž narazila do před ním stojící Škody Octavie (řízené 49 letým řidičem) a ta také narazila do dalšího vozidla, rovněž zn. Škoda Octavia, kterou řídil 53 letý řidič.

Při dopravní nehodě nebyl nikdo zraněn, alkohol byl u všech účastníků vyloučen orientačními dechovými zkouškami. Celková hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 270 000 korun. Přesné okolnosti a souvislosti nehody, stejně jako míra zavinění jednotlivých účastníků, jsou v šetření.

Při nehodě osobního auta s nákladním u Horní Lukavice se zranili čtyři lidé

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na