Domů Dopravní nehody U Velkých Těšan na Kroměřížsku narazilo vozidlo do stromu, tři lidé skončili...

U Velkých Těšan na Kroměřížsku narazilo vozidlo do stromu, tři lidé skončili v péči záchranářů

0
Sdílet
Po nehodě u Velkých Těšan na Kroměřížsku vyjelo jedno z vozidel mimo komunikaci a narazilo do stromu. Autor: HZS ZLK

Kroměřížsko – Na komunikaci mezi částí obce Bařice – Velké Těšany a obcí Vrbka na Kroměřížsku narazilo po karambolu okolo půl jedné odpoledne, ve čtvrtek 23. února osobní vozidlo v plné rychlosti do stromu a následně skončilo mimo komunikaci převrácené na střeše. Nehoda si vyžádala zranění tří osob.

O nehodě dnes informoval krajský mluvčí zlínských Libor Netopil s tím, že po kolizi s osobním vozidlem zn. Škoda Octavia vyjelo vozidlo zn. Mazda mimo komunikaci, kde přerazilo kmen stromu a skončilo převrácené na střeše v poli.

Ve vozidle cestovaly tři osoby z nichž jedna byla i těhotná žena.

„Všechny si do své péče převzaly posádky zdravotnické záchranné služby, které je následně transportovaly k dalšímu ošetření do nemocnice. Posádka druhého vozidla, které zůstalo po kolizi stát na komunikaci jen s menším poškozením karoserie , vyvázla bez zranění,“ uvedl Netopil.

Hasiči zajistili místo nehody a asistovali zasahujícím zdravotníkům.

„Po odvozu zraněných hasiči zajistili převrácené vozidlo proti vzniku požáru a zkontrolovali zda nedošlo k úniku provozních kapalin. Vzhledem k tomu, že havarovaná vozidla nebránila v provozu a na místě nehrozilo žádné nebezpečí, ukončili hasiči v 13:39 hodin zásah a vrátili se zpět na svou stanici,“ doplnil k nehodě mluvčí hasičů.

Nehodu nyní vyšetřují dopravní policisté.

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na