Domů Dopravní nehody VIDEO: V Horním Jindřichově havarovala řidička. Vrtulník odlétl od nehody prázdný

VIDEO: V Horním Jindřichově havarovala řidička. Vrtulník odlétl od nehody prázdný

0
Sdílet
U obce Rumburk na Děčínsku došlo k nehodě osobního auta se zraněním osob. Autor: SDH Rumburk

Rumburk / Horní Jindřichov – Kompletní uzavírku silnice V Horním Jindřichově na Rumbursku si vyžádal karambol osobního vozidla, jehož řidička skončila v péči záchranářů. Na místě zasahovaly hasičské jednotky, záchranáři, policisté a vyslán na místo byl také vrtulník leteckých záchranářů z Ústí nad Labem.

O nehodě informovali hasiči města Rumburk s tím, že k nahlášené nehodě s nutností vyproštění osob v Horním Jindřichově byly vyslány dvě jednotky hasičů, letecká záchranná služba,pozemní posádka záchranné služba a Policie ČR.

U obce Rumburk na Děčínsku došlo k nehodě osobního auta se zraněním osob. Autor: SDH Rumburk

VIDEO: Přistání záchranářského vrtulníku LZS ÚK u dopravní nehody

DOPORUČUJEME: Digitální IT kancelář made in Google je stále s vámi

Po příjezdu na místo zásahu, bylo zasahujícími hasiči zjištěno, že ze zdemolovaného vozidla řidička vyvázla jen s lehkým zraněním a je v péči záchranářů.

„Jednotky provedly protipožární opatření, zajistily místo pro přistání vrtulníku. Vrtulník nakonec odlétl zpět na základnu prázdný, řidička byla převezena záchrannou službou do Lužické nemocnice k dalšímu vyšetření, upřesnili hasiči na svém webu.

PSALI JSME: Hasiči a záchranáři zasahovali u nehody osobního vozidla v Horním Jindřichově na Rumbursku

„Po zadokumentování nehody Policií ČR, byl proveden úklid místa nehody. Na místě zasahovaly jednotky SDH Rumburk a HZS Varnsdorf,“ doplnili k nehoda dobrovolní hasiči z Rumburka.

Autoři: Jiří Berec,
SDH Rumburk

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na