Domů KRIMI ZPRÁVY Dealery drog na Kladensku zadrželi kriminalisté z „TOXI“ týmu

Dealery drog na Kladensku zadrželi kriminalisté z „TOXI“ týmu

0
Sdílet
Dealery drog zadrželi kriminalisté na Kladensku. Hrozí jim až pět let za mřížemi. Autor: Policie ČR

Kladensko – Kladenští kriminalisté  z TOXI týmu zadrželi na základě předchozího souhlasu se zadržením dvaatřicetiletého muže z Kladna. K zadržení došlo v ranních hodinách v místě jeho bydliště v Ukrajinské ulici. Na základě příkazu Okresního soudu v Kladně byla provedena domovní prohlídka, při které byly nalezeny věci, které se používají při distribuci návykových látek (digitální váha a igelitové sáčky). Také policisté zajistili bílou krystalickou látku (s podezřením na pervitin) a zelenou sušenou rostlinu (s podezřením na marihuanu).

Realizace byla provedena na základě vlastního šetření policistů služby kriminální policie a vyšetřování a muži bylo sděleno podezření ze spáchání pokračujícího přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy spáchaného částečně v jednočinném souběhu s přečinem ohrožování výchovy dítěte, za což mu hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let.

Kriminalisté zjistili, že v přesně nezjištěné době od 1. května 2017 do 11. října 2017 distribuoval obviněný v Kladně na různých místech zejména v ulicích Americká a Ukrajinská, za různé finanční částky, osobám z řad drogově závislých drogu pervitin, kterou získával od zatím nezjištěné osoby. Také bylo zjištěno, že návykové látky prodával i osobám mladistvým.

To však nebyl jediný úspěch výše zmiňovaného TOXI týmu…

7. listopadu letošního roku sdělil vyšetřovatel podezření i pětadvacetiletému muži ze Stochova.

Také proti němu bylo zahájeno trestní stíhání pro podezření ze spáchání pokračujícího přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s psychotropními látkami a s jedy, za což i jemu hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let. Operativním šetřením pracovníků SKPV Kladno bylo zjištěno, že tento muž prodává osobám z řad uživatelů drogu pervitin a to nejméně v posledních dvou letech. K distribuci docházelo na různých místech v obci Stochov.

ČTĚTE TAKÉ:U Dvořákova nábřeží v Praze byla nalezena mrtvola muže ve Vltavě

Autor: 
nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí
P ČR Kladno

Redakce Udalosti112.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na