Domů Hlavní zprávy Cizinec na autobusovém nádraží poškozoval poutače a helmou rozbil světlo autobusu

Cizinec na autobusovém nádraží poškozoval poutače a helmou rozbil světlo autobusu

0
Sdílet
Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B.

Vysočina – Ve čtvrtek 12. října byli policisté před druhou hodinou odpoledne přivoláni na jihlavské autobusové nádraží, kde se měl pohybovat agresivní cizinec. Dle přijatého oznámení muž mluvící cizím jazykem držel v ruce motocyklovou helmu, kterou poškozoval majetek.

K areálu autobusového nádraží na ulici Jiráskova ihned vyjela policejní hlídka. Policisté po příjezdu na místo podezřelého cizince zajistili. Na základě šetření zjistili, že dvaatřicetiletý muž v prostoru autobusového nádraží bezdůvodně tloukl svojí motorkářskou helmou do reklamních poutačů, vstupoval do zastavujících autobusů bez úmyslu v nich cestovat, přičemž ho museli řidiči z dopravního prostředku vykazovat, a následně helmou udeřil ještě do zadního světla autobusu, které tím poškodil.

Policisté odvezli podezřelého muže na obvodní oddělení. Místo činu ohledali a zadokumentovali. Poškozením autobusu vznikla škoda vyčíslená na sedm tisíc korun. Policisté shromáždili důkazy a na jejich základě poté sdělili dvaatřicetiletému cizinci podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to přečinu poškození cizí věci a přečinu výtržnictví. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Zdroj: por. Bc. Jana Kroutilová PČR

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na