Domů Dopravní nehody FOTO OD VÁS: Neosvětlený chodec patrně zavinil karambol u chomutovské Bandy

FOTO OD VÁS: Neosvětlený chodec patrně zavinil karambol u chomutovské Bandy

0
Sdílet
Jedno z havarovaných aut u Bandy. Autor: Tomáš Pitterling

Chomutovsko – Naštěstí pouze lehkým zraněním skončila ranní nehoda poblíž Kamencového jezera v ostré zatáčce u Bandy, kde se střetla dvě osobní vozidla. Jeden z řidičů byl následně ošetřen přivolanou záchrannou službou. 

Potvrdila to mluvčí chomutovské policie Marie Pivková s tím, že karambol vyšetřuje dopravní policie. Podle zjištění redakce za střetem stojí neosvětlený a nerozvážný chodec, který vstoupil před projíždějící automobil, jehož řidič zazmatkoval a po smyku vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autem.

Chodec z karambolu naštěstí vyvázl bez zranění. Přesná příčina nehody je i nadále ve vyšetřování chomutovské dopravní policie.

Snímky z místa nehody zaslal pravidelný čtenář webu a spolupracovník redakce Události112.cz Tomáš Pitterling. Děkujeme.

Místo nehody u Bandy. Autor: Tomáš Pitterling

PSALI JSME TAKÉ: AKTUÁLNĚ OBRAZEM: U nehody dvou osobáků v Jirkově zasahoval i vrtulník letecké záchranky

Máte také TIP na článek, exkluzivní fotografie nebo video? Pošlete je redakci Události112.cz, ty nejlepší zveřejníme a odměníme malým dárkem v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz.
Máme pro vás připraveny reklamní předměty s logem naší „stodvanáctky,“ jako jsou kšiltovky, trička nebo krásné hrnečky.
Pokud jste se stali svědky zajímavé události nebo víte o aktualitě, o které bychom mohli napsat, nebo máte-li téma na exkluzivní článek, dejte nám o tom vědět. TIP na článek a fotografie nebo videa nám můžete zaslat na redakční email: redakce@udalosti112.cz případně můžete zavolat či napsat SMS na náš redakční mobil +420 603 865 666.

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na