Domů Dopravní nehody Bohužel ani dlouhotrvající resuscitace nedokázala navrátit chodkyni život

Bohužel ani dlouhotrvající resuscitace nedokázala navrátit chodkyni život

0
Sdílet
Ilustračni snímek záchranářů u nehod. Autor: Honza Vraný

Karviná – Záchranáři ZZS MSK zasahovali dnes ráno, u další tragické  dopravní nehody s chodcem. Po vážném zranění chodkyně, které se odehrálo ve středu v Bruntále a čtvrteční nehodě se dvěma sraženými ženami v Ostravě, došlo ke smrtelné nehodě v Karviné. Po osmé hodině byl nahlášen střet osobního vozidla s chodkyní v bezvědomí.

U dvaašedesátileté ženy byla zahájena základní resuscitace před příjezdem týmu rychlé lékařské pomoci, který k postižené dorazil během čtyř minut po nahlášení na tísňovou linku. Pacientka při střetu utrpěla mnohočetná poranění na více částech těla a na místě jim podlehla. Zasahující lékař po svém příjezdu již mohl pouze konstatovat její smrt.

Záchranáři apelují na všechny účastníky silničního provozu – chodce, i motoristy, aby dbali na pravidla bezpečnosti. Právě v podzimních měsících se začínají zhoršovat světelné podmínky na silnicích, a to nejen vzhledem ke zkracování dne, ale také v souvislosti se sníženou viditelností při dešti, mlze, atd.

Zdroj: PhDr. Lukáš Humpl  ZZS MSK

Redakce dodává: vůbec se nám takové články neuveřejňují snadno. Doufáme že jich bude co nejméně. LIDI DÁVEJME BACHA PŘI KAŽDÉM KROKU. ŽIVOT MÁME JEN JEDEN!!!!!!!  

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar