Domů Dopravní nehody Bohužel ani dlouhotrvající resuscitace nedokázala navrátit chodkyni život

Bohužel ani dlouhotrvající resuscitace nedokázala navrátit chodkyni život

0
Sdílet
Ilustračni snímek záchranářů u nehod. Autor: Honza Vraný

Karviná – Záchranáři ZZS MSK zasahovali dnes ráno, u další tragické  dopravní nehody s chodcem. Po vážném zranění chodkyně, které se odehrálo ve středu v Bruntále a čtvrteční nehodě se dvěma sraženými ženami v Ostravě, došlo ke smrtelné nehodě v Karviné. Po osmé hodině byl nahlášen střet osobního vozidla s chodkyní v bezvědomí.

U dvaašedesátileté ženy byla zahájena základní resuscitace před příjezdem týmu rychlé lékařské pomoci, který k postižené dorazil během čtyř minut po nahlášení na tísňovou linku. Pacientka při střetu utrpěla mnohočetná poranění na více částech těla a na místě jim podlehla. Zasahující lékař po svém příjezdu již mohl pouze konstatovat její smrt.

Záchranáři apelují na všechny účastníky silničního provozu – chodce, i motoristy, aby dbali na pravidla bezpečnosti. Právě v podzimních měsících se začínají zhoršovat světelné podmínky na silnicích, a to nejen vzhledem ke zkracování dne, ale také v souvislosti se sníženou viditelností při dešti, mlze, atd.

Zdroj: PhDr. Lukáš Humpl  ZZS MSK

Redakce dodává: vůbec se nám takové články neuveřejňují snadno. Doufáme že jich bude co nejméně. LIDI DÁVEJME BACHA PŘI KAŽDÉM KROKU. ŽIVOT MÁME JEN JEDEN!!!!!!!  

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na