Domů Dopravní nehody V Bohumíně srazilo osobní vozidlo cyklistku, žena skončila v péči lékařů

V Bohumíně srazilo osobní vozidlo cyklistku, žena skončila v péči lékařů

0
Sdílet
Záchranná služba - ambulance, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B. (2015)

Bohumín – Posádky záchranářů zasahovaly 22. ledna večer u vážné dopravní nehody na Karvinsku. Osobní vozidlo v Bohumíně srazilo cyklistku, ta utrpěla dle záchranářů vážná zranění, se kterými skončila následně v péči nemocničních lékařů. Prvotní ošetření zraněné ženě do příjezdů záchranářů na místě nehody poskytli kolemjdoucí.

O Nehodě dnes informoval naší redakci krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že na místo ihned vyjela posádka rychlé zdravotnické pomoci z blízkého stanoviště a lékařský tým z Orlové. První záchranáři byli u postižené během čtyř minut od nahlášení.


PSALI JSME: Aplikace Záchranka a Horská služba ČR spojily své síly při záchraně raněného na horách


Třiašedesátiletá žena byla po kolizi krátce v bezvědomí, se záchranáři již později komunikovala.

Zasahující lékař u ní při prvotním vyšetření zjistil poranění v oblasti hlavy a páteře, nevyloučil ani další zranění. Pacientka byla uložena do vakuové matrace, týmy záchranářů zahájily nitrožilní podávání léků a kyslíku,“ upřesnil k nehodě mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl a doplnil, že těžce zraněnou, pak po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče transportovaly na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravních policistů.

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na