Domů Dopravní nehody Mezi obcemi Blažejovice a Zbytiny narazil osobní automobil do stromu, řidičku do...

Mezi obcemi Blažejovice a Zbytiny narazil osobní automobil do stromu, řidičku do nemocnice přepravil vrtulník

0
Sdílet
Na komunikaci mezi obcemi Blažejovice a Zbytiny narazil osobní automobil bokem do stromu. Autor: SDH Volary

Blažejovice / Zbytiny – Na silnici mezi obcemi Blažejovice a Zbytiny vážně havarovala řidička osobního vozidla, která pravděpodobně nezvládla řízení na zledovatělé a zasněžené vozovce a se svým vozidlem bokem narazila v plné rychlosti do vzrostlého stromu. Žena skončila se zraněním v péči lékařů.

K vážné nehodě došlo v úterý 26. prosince, v dopoledních hodinách. Na místě nehody zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému, povolán byl také vrtulník leteckých záchranářů.


PSALI JSME – Z DOPRAVY: U Otvického rybníka „Banda“ na Chomutovsku skončilo vozidlo na střeše v příkopu. Zasahují všechny složky IZS


Vážně zraněnou řidičku podle informací krajské redakce webu Události112.cz museli ze zdemolovaného vozidla vyprostit zasahující hasiči pomocí hydraulického náčiní. Hasiči řidičku následně předali do péči záchranné služby.

Na komunikaci mezi obcemi Blažejovice a Zbytiny narazil osobní automobil bokem do stromu. Zásah složek IZS, včetně záchranářského vrtulníku LZS. Autor: SDH Volary

Vzhledem k tomu, že řidička utrpěla při karambolu vážná poranění byl na místo nehody přivolán vrtulník Letecké záchranné služby, který zraněnou ženu následně po nezbytném ošetření transportoval letecky do nemocnice.

Příčiny dopolední nehody jsou nyní v šetření dopravních policistů.

-sim

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na