Domů Dopravní nehody V Bílině narazilo osobní vozidlo do stromu, nehoda si vyžádala lidský život

V Bílině narazilo osobní vozidlo do stromu, nehoda si vyžádala lidský život

0
Sdílet
Dopravní policisté a hasiči u nehody, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz (2014)

Bílina – Tragická dopravní nehoda zkomplikovala provoz na výpadovce z Bíliny na Teplice, na severu Čech, kde osobní vozidlo poblíž místní světelné křižovatky narazilo v plné rychlosti do stromu. Nehodu nepřežila jedna osoba. Další osoba skončila po vyproštění z havarovaného vozidla v péči záchranářů.

Podle informací redakce Události112.cz vozidlo vyjelo ze silnice, kde narazilo do stromu.

Jedna osoba na místě utrpěla mnohočetná poranění, která byla neslučitelná se životem i přes veškerou, a rychlou snahu přivolaných záchranářů, se již nepodařilo osobu přivést k životu. Lékař záchranné služby bohužel musel na místě konstatovat smrt. Druhá osoba, která v havarovaném vozidle cestovala utrpěla vážná poranění, se kterými byla po nezbytném přednemocničním ošetření přepravena do krajské ústecké nemocnice na tamní urgentní příjem.

Na místě vedle záchranářů zasahovali také hasiči, kteří provedli vyproštění osob z havarovaného vozidla, protipožární opatření a pomáhali policistům s následným odtahem vozidla.

Dopravu v místě nehody řídí policisté a strážníci bílinské městské policie. Dle sdělení našeho smluvního partnera ŘSD mohou projíždějící řidiči očekávat komplikace v dopravě do dnešních 17.45 hodin.

Příčiny této tragické nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

ČTĚTE TAKÉ:V Ústí nad Labem skončilo osobní vozidlo po karambolu na střeše, jeho osádka v nemocnici

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na