Domů Dopravní nehody FOTO OD VÁS: U motorestu Ušák se střetl kamion s pomalu jedoucím...

FOTO OD VÁS: U motorestu Ušák se střetl kamion s pomalu jedoucím autem s vozíkem

0
Sdílet
Pomalu jedoucí automobil naboural kamion. Autor: Tomáš Pitterling

Prunéřov – Naštěstí bez vážného zranění skončil střet kamionu s osobním automobilem s přívěsným vozíkem. Řidič osobního vozu s vozíkem jel pomalu ve směru od Kadaně na Chomutov a u křižovatky poblíž motorestu Ušák pomalu jedoucí auto začal předjíždět šofér kamionu.

Podle zjištění redakce, když byl kamion na úrovni osobního vozu, jeho řidič se patrně lekl a strhl řízení vlevo, a to přímo pod kamion. Ten narazil do bočních dveří osobního vozu. Při střetu se naštěstí jen lehce poranil na ruce řidič z osobáku.

FOTOGALERIE Z MÍSTA NEHODY…

U nehody zasahovai dopravní policisté a přivolaná záchranná služba následně ošetřila jednoho lehce poraněného. Přesnou příčinu karambolu na Chomutovsku vyšetřuje dopravní policie.

PSALI JSME TAKÉ: FOTO OD VÁS: V Mostě se střetla dvě auta. Dva lidé převezla záchranná služba do nemocnice

Tip na reportáž a fotografii z místa události do redakce zaslal náš pravidelný čtenář webu. Děkujeme. Našemu čtenáři zasíláme malý dárek v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz
Máte také TIP na článek, exkluzivní fotografie nebo video? Pošlete je redakci Události112.cz, ty nejlepší zveřejníme a odměníme malým dárkem v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz.
Máme pro vás připraveny reklamní předměty s logem naší „stodvanáctky,“ jako jsou kšiltovky, trička nebo krásné hrnečky.
Pokud jste se stali svědky zajímavé události nebo víte o aktualitě, o které bychom mohli napsat, nebo máte-li téma na exkluzivní článek, dejte nám o tom vědět. TIP na článek a fotografie nebo videa nám můžete zaslat na redakční email: redakce@udalosti112.cz případně můžete zavolat či napsat SMS na náš redakční mobil +420 603 865 666.

Autor:Jan Vraný a Tomáš Pitterling

 

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na