Domů Hlavní zprávy AKTUÁLNĚ: V Kadani spadl dělník do stroje. S devastujícím zraněním končetin byl...

AKTUÁLNĚ: V Kadani spadl dělník do stroje. S devastujícím zraněním končetin byl transportován do nemocnice

0
Sdílet
Hasiči a záchranáři vyprošťují zraněného dělníka. Autor: Hasiči Královského města Kadaň

Kadaň – Těžké zranění utrpěl v sobotu večer dělník v areálu kadaňské společnosti Kerakaolin, když spadl do drtícího stoje podobného mlýnu. Ten mu následně způsobil doslova devastující zranění končetin a další poranění. 

Potvrdil to mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník s tím, že třiačtyřicetiletý dělník utrpěl velmi závažná zranění, se kterými byl následně transportován pražským vrtulníkem do jedné z pražských nemocnic.

Do areálu kadaňské firmy ještě předtím vyjeli přivolaní hasiči, kteří zraněného dělníka ze stroje vyprostili a následně předali do péče záchranné služby.

 

Krajský policejní mluvčí Dan Vítek k tragické události řekl, že případem se nyní zabývají policisté a kriminalisté. Ti zjišťují míru zavinění i to, jestli nebyly porušeny bezpečnostní předpisy.

Mluvčí pražských záchranářů Dominik Horn k události upřesnil, že 43letého dělníka z továrny na kaolín, kterého sevřel drtič, záchranáři transportovali s otevřenou zlomninou bérce do Ústřední vojenské nemocnice v Praze.

FOTOGALERIE: Ze zásahu u těžce zraněného dělníka v Kadani

Jelikož letecká záchranná služba ústeckého kraje v noci nelétá, byl vzhledem k závažnému poranění dělníka povolán do Kadaně vrtulník z Prahy.

PSALI JSME TAKÉ: Muže v Ostravě-Vítkovicích usmrtil ocelový nosník, lékař mu již nedokázal pomoc

Autor: Honza Vraný

 

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na