Domů Hlavní zprávy AKTUALIZUJEME: Ústecká krajská kriminálka vyšetřuje v Mostě násilný trestný čin

AKTUALIZUJEME: Ústecká krajská kriminálka vyšetřuje v Mostě násilný trestný čin

0
Sdílet
e-mostecko/honza Vrany

Most – Slovní rozepře skončila na mosteckém sídlišti téměř vraždou. Ústecká krajská policejní mluvčí Alena Bartošová ale potvrdila pouze to, že krajští kriminalisté prověřují násilný trestný čin, ke kterému došlo v noci ze soboty na neděli v Mostě. Uvedla, že po slovní rozepři došlo k napadení muže z Mostecka.

Poškozený utrpěl zranění, které je předběžně kvalifikováno jako těžké. Muž skončil následně v nemocnici.

„Podle informací, které máme, není v ohrožení života. Policisté na případu usilovně pracují. S ohledem na probíhající šetření nebudeme zveřejňovat žádné další informace,“dodala k činu mluvčí policie Alena Bartošová.

PSALI JSME: Policisté prohledávali panelový dům na mosteckém sídlišti. Důvodem bylo podezření ze spáchání trestného činu

Celou neděli policisté pořádkové policie, psovodi i kriminalisté v civilu prohledávali okolí bloku 525. S největší pravděpodobností tam hledali útočnou zbraň. To však policisté odmítli komentovat. Podle některých informací došlo k pobodání dvou mužů. Někteří obyvatelé sídliště zas tvrdí, že mohlo jít o vyřizování účtů a noční střelbu. Nic z toho však policisté zatím nechtějí komentovat.

Autor: Honza Vraný / e-mostecko.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na