Domů Hlavní zprávy AKTUALIZUJEME: Stopa po dvanáctileté Míše z Ústí nad Labem pomalu chladne. Kriminalisté...

AKTUALIZUJEME: Stopa po dvanáctileté Míše z Ústí nad Labem pomalu chladne. Kriminalisté ale v intenzivním pátrání nepolevují

0
Sdílet
Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové stále intenzivně pátráme. Autor: Policie ČR
Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové stále intenzivně pátráme. Autor: Policie ČR

Ústecký kraj – Stále bezvýsledné zůstává pátrání po dvanáctileté školačce z Ústí nad Labem. Kriminalisté ze speciálního týmu tak i nadále intenzivně pátrají po pohřešované Míše Patricii Muzikářové. V průběhu víkendu policisté zaznamenali dalších sedm desítek poznatků od veřejnosti z celé republiky. V tuto chvíli se celkové číslo blíží k dvěma stům poznatkům. 

Kriminalisté vyhodnocují stovky hodin záběrů z kamerových systémů nejen z Ústí nad Labem, ale i jiných míst v Ústeckém kraji. Se získanými informacemi operativně pracují.

Policie pátrá po dívce. Autor: Policie ČR
Policie pátrá po nezletilé, 12leté dívce z Ústí n./L. Na snímku pohřešovaná Michaela Patricie Muzikářová. Autor: Policie ČR

„V souvislosti s pátráním po Míše Muzikářové jsme vyslechli desítky osob, zhlédli již přes stovku hodin kamerových záznamů, vyhodnotili desítky neustále přicházejících poznatků od veřejnosti, zmonitorovali komunikace na sociálních sítích z Míšina okolí a provedli další množství úkonů, které by nás měly přivést na stopu Míši,“ říká krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová a dodává:

„V případě, že pátrání přinese jakékoliv nové informace ke zveřejnění, tak je aktuálně zveřejníme,“ dodává krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Dívka odešla 11. ledna z domova v přesně nezjištěném čase.  Do školy, kterou pravidelně navštěvuje, nedorazila, a ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Její mobilní telefon je nedostupný.  V minulosti nebyla pohřešována.

PSALI JSME: Dítě v ohrožení: Pátrání po nezletilé dívce z Ústí nepolevuje. Pomáhá i psycholog

Na sobě měla v době odchodu prošívaný kabát délky ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky NIKE.

Autor:
Honza Vraný
JV PRESS