Domů Hlavní zprávy AKTUALIZUJEME: Kriminalisté žádají občany o pomoc při pátrání po pachatelích loupže v...

AKTUALIZUJEME: Kriminalisté žádají občany o pomoc při pátrání po pachatelích loupže v Klášterci

0
Sdílet
Poznáte pachatele loupeže z banky? Autor: Policie ČR

Klášterec nad Ohří – Kriminalisté stále pátrají po dvou neznámých pachatelích, kteří 2. srpna  v odpoledních hodinách (mezi 13:30 – 13:48 hod.) vešli do pobočky banky v Petlérské ulici v Klášterci nad Ohří na Chomutovsku a pod pohrůžkou použití střelné zbraně požadovali finanční hotovost.

Po získání určité peněžní částky oba muži z banky odešli do ulice Královéhradecké. K žádnému zranění naštěstí nedošlo.

Případ si převzali krajští policisté. Ti se se žádostí o pomoc při pátrání po pachatelích obracejí na veřejnost. Žádost směřuje i na případné svědky, kteří se v inkriminovanou dobu pohybovali v okolí banky a mohli by policistům poskytnout jakoukoliv informaci o pohybu podezřelých mužů.

Popis 1. pachatele:

Mladší muž ve věku cca 25 let, sportovní postavy a výšky cca 175 cm. Podle svědků je snědé pleti a má vyholenou hlavu. V době loupeže měl na hlavě kšiltovku s potiskem, na sobě tmavou mikinu s kapucí, tmavé kalhoty a světlé sportovní boty. Hovořil česky.

Popis 2. pachatele:

Mladší muž ve věku cca 25 let, štíhlé postavy a výšky 175 – 180 cm. Má černé nakrátko střižené vlasy. V době loupeže měl na hlavě modrou kšiltovku. Na sobě měl tmavou mikinu s kapucí, tmavé kalhoty a sportovní boty. Hovořil česky.

„Více se k popisu zatím nepodařilo zjistit, oba pachatelé měli v době loupeže maskovaný obličej. Jakékoliv informace přijmeme na bezplatné lince 158. Děkujeme,“ dodává mluvčí krajskéí policie Alena Bartošová.

Kriminalisté stále pátrají po pachateli loupeže v bance v Kadani

 

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na