Domů Hlavní zprávy AKTUALIZUJEME: Mostecká policie vyšetřuje večerní krvavý incident jako výtržnictví

AKTUALIZUJEME: Mostecká policie vyšetřuje večerní krvavý incident jako výtržnictví

0
Sdílet
Městská policie Litvínov, ilustrační foto. Autor: archiv Jan Vraný / JV PRESS

Mostecko – Jako výtržnictví vyšetřuje mostecká policie noční bitku dvou znepřátelených skupin lidí, ke které došlo v neděli v Podkrušnohorské ulici v litvínovském Hamru na Mostecku. Mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková uvedla, že se kvůli dívce pouze poprali dva muži. Bitce ale přihlíželo velké množství lidí.

Redakci se podařilo ale kontaktovat jednoho z účastníků krvavé šarvátky, který byl s tržnou ranou na hlavě převezen sanitkou záchranářů do mostecké nemocnice k ošetření. Mladík popisuje celý incident jinak s tím, že se porvalo minimálně deset lidí. V žádném případě, prý ale spor nebyl kvůli slečně.

Jak jsme již informovali, na místo šarvátky se sjelo několik hlídek státních i městských policistů a zasahovala také záchranná služba. Ta posléze na místě ošetřila minimálně jednoho zraněného.

O incidentu aktuálně jsme již informovali v neděli večer:  VIDEO AKTUÁLNĚ: Holé lebky se porvaly s litvínovskými Romy. Na místě zasahovala i záchranka

Již večer se spekulovalo, že by šlo o rasově motivovaný útok. Kdo bitku vyprovokoval nyní vyšetřuje policie.

Ta však již večer vyloučila, že by šlo o rasově motivovanou bitku či útok, kdy se podle informací redakce měli přívrženci takzvaných holých lebek poprat s místními Romy…

Incidentu na ulici navíc přihlíželo velké množství tamních obyvatel a proto policisté povolali posily. Na místě tak zasahovalo hned několik služebních aut policistů a strážníků.

Podle mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové je nyní celý případ na počátku vyšetřování.

Případ i nadále sledujeme a přineseme další podrobnosti…

-jv

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na