Domů Z regionu Jihočeský kraj Vyhrožoval zabitím družce i svým dětem, následně je uzamkl v bytě! Agresivní...

Vyhrožoval zabitím družce i svým dětem, následně je uzamkl v bytě! Agresivní muž před soud nepůjde

0
Sdílet
Policie, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz | J. B.

J. Hradec / Nová Bystřice – Ženě se druha zželelo, trestně stíhán nebude! Silně agresivní muž slovně urážel svou držku, následně jí uzamkl v bytě, v jedné obci na Novobystřicku, a to i spolu s jejími dětmi, které se celého incidentu zúčastnili. Aby si žena nemohla zavolat pomoc, agresor vhodil její mobilní telefon do toalety. 

O případu dnes informovala policejní mluvčí Hana Millerová s tím, že podezřelý muž, koncem měsíce února, měl bránit v užívání osobní svobody své družce  a jejich dvěma nezletilým dětem, které měl uzamknout  v bytě v obci  na Novobystřicku, kde trvale bydlí. Klíče od bytu  své družky měl uschovat  do své kapsy kalhot tak, aby družka s dětmi nemohla opustit byt.

Následně měl svou družku slovně vulgárně urážet.

„Mimo jiné jí nadávat do „ dámského přirození“ či do „ skotu“, přičemž jí měl vzít její mobilní telefon, jenž měl  vhodit do záchodové mísy s tím, aby nemohla nikomu telefonovat. Agresor měl stupňovat  své  jednání vůči své družce, které měl bezdůvodně  vyhrožovat zabitím, kdy na ni měl opakovaně křičet, že nejprve zabije jejich dvě děti, na což se bude dívat a potom zabije i ji, s tím,  aby se podívala v ložnici pod postel, že tam má nůž,“ upřesnila policejní mluvčí.

Jednání druha  vzbudilo v poškozené důvodnou obavu, že své výhrůžky  zabitím splní.

„Na místo incidentu se dostavili policisté z Nové Bystřice, kteří zadrželi podezřelého muže a umístili jej do policejní cely. Při ohledání místa činu –  bytu,  policisté  skutečně nalezli v úložném prostoru postele v ložnici kuchyňský nůž. Novobystřičtí policisté přečin omezování osobní svobody a přečin nebezpečné vyhrožování precizně zadokumentovali,“ doplnila k případu policejní mluvčí Hana Millerová.

Agresor trestně stíhán nebude!

Podle informací redadkce Události112.cz dostal celý případ zajímavý spád. Včerejšího dne trestní věc v souladu se zákonem policisté odložili, neboť poškozená žena vzala zpět souhlas k trestnímu stíhání svého druha.

ČTĚTE TAKÉ: Policisté v Prachaticích a Vimperku hledají svědky sexuálního útoku

Autor: Jiří Berec

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na