Domů Hlavní zprávy BRUTÁLNÍ ÚTOK: Dva agresoři v Ostravě zaútočili na pracovníky technických služeb

BRUTÁLNÍ ÚTOK: Dva agresoři v Ostravě zaútočili na pracovníky technických služeb

0
Sdílet
Atak -napadení -útok, ilustrační foto. Autor: PixaBay/Licence: CC0 Public Domain

Ostrava – Dva zatím policisty nezjištění agresoři slově i fyzicky zaútočili na pracovníky technických služeb. K ataku došlo v Ostravě. Napadení pracovníci služeb skončili v péči lékařů.

O případu dnes informoval naší redakci policejní komisař Richard Palát  s tím, že ostravští policisté zahájili úkony trestního řízení pro přečin výtržnictví a přečin ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Uvedených skutků se dopustili dva dosud nezjištění pachatele dne 14. června letošního roku, v době kolem 12.00 hodin na ul. 28. října v blízkosti restaurace Radegast a dále na Masarykově náměstí v Moravské Ostravě. Muži fyzicky napadli pracovníka služeb, který se dal před nimi na útěk.

„Agresory byl však pronásledován a na Masarykově náměstí dostižen v době, kdy se zde v danou dobu nacházel pracovník úklidu. Tomu pachatelé vzali úklidové náčiní (lopatu, smeták) a tím pokračovali v ataku proti oběma poškozeným,“ upřesnil k případu policejní komisař Richard Palát.

„Zranění poškozených si vyžádalo lékařské ošetření a následné léčení. V případě dopadení hrozí pachatelům trest odnětí svobody až na tři léta,“ doplnil policejní komisař.

 

Popis pachatelů:

  1. pachatel – muž ve věku cca 45 let, střední výšky, svalnaté postavy, tetování v obou horních částech paží, oblečen byl do kraťasu a rozepnuté mikiny
  2.  pachatel – muž ve věku cca 35 let, štíhlé postavy, střední výšky, oblečeny měl kraťasy a triko bílé barvy s potiskem

Kriminalisté hledají svědky události …

Tímto žádáme případné svědky události, kteří by mohli podat jakoukoliv informaci k objasnění věci, nechť nás kontaktují na kterékoliv služebně Policie České republiky, bezplatné telefonní lince 158 nebo vyšetřujícího policistu na služební telefonní lince 974 727 404.

ČTĚTE TAKÉ: Za vraždou seniora na Bruntálsku může být především alkohol

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na