Domů Z regionu Moravskoslezký kraj Agresivní „žárlivec“ v Ostravě napadl fyzicky svou družku, nyní se za svůj...

Agresivní „žárlivec“ v Ostravě napadl fyzicky svou družku, nyní se za svůj čin zpovídá kriminalistům

0
Sdílet
Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B. (2015)

Ostrava – Silně agresivní muž napadl po slovní rozepři svou (bývalou) družku. Motivem fyzického útoku a napadení byla podle policie žárlivost. O případu dnes informovala ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková. 

DOPORUČUJEME: Sedačkomat aneb nakupuj chytře!

Ostravští kriminalisté vedou vyšetřování okolností trestných činů nebezpečného vyhrožování a ublížení na zdraví. Muž je podezřelý, že dopoledne 26. března letošního roku v jednom z bytů v Ostravě, napadl 30letou ženu (bývalou družku).

Muž měl ženu za vlasy smýkat, opakovaně ji udeřit pěstí zejména do hlavy, stejně tak měl oběť kopnout. Vlasy oběti měl polít lihem a zapálit. Poškozená zareagovala okamžitě a oheň uhasila.

„Atak měl pokračovat bitím různými předměty, opakovaně a po celém těle oběti a to i v době, kdy žena upadla na zem. Fyzický útok měly doprovázet vulgarismy. 29letý muž měl ženě vyhrožovat zabitím a manipulovat při výhružkách nožem u těla poškozené,“ upřesnila policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

„Žena marně volala o pomoc. Utrpěla různá poranění, jež si pravděpodobně vyžádá léčení delší týdne. Poškozená učinila oznámení následný den, poté co vyhledala ošetření lékaře. Policisté agresivního muže vykázali z obydlí na dobu deseti dnů. Prověřovaným motivem mohla být žárlivost,“ doplnila mluvčí policie

Poškozená nesouhlasila s trestním stíháním muže!

ČTĚTE TAKÉ: Policisté dopadli brutální útočnici, která napadla v Ostravě jinou ženu

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na