Domů Hlavní zprávy Agresivní řidič s plynovou pistolí v ruce ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu

Agresivní řidič s plynovou pistolí v ruce ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu

0
Sdílet
Pistole, agresor. Foto: PixaBay
Pistole, agresor. Foto: PixaBay

Klatovy – Řidič s osobním vozidlem ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu. Jiného řidiče agresor z osobního vozidla slovně napadl a měl v ruce dokonce i plynovou pistoli, kterou jej ohrožoval. Agresor s pistolí následně skončil v rukou mužů zákona.

O případu dnes informovala policejní mluvčí Dana Ladmanová s tím, že na tísňovou linku 158 policie oznámil muž, že s vozidlem tovární značky Fiat Punto jede ve směru od obce Štěpánovice na Klatovy. Řidič s vozidlem Fiat jel za vozidlem značky Hyundai, jehož řidič na ulici Plzeňské zastavil, vystoupil z vozidla a šel k vozidlu Fiat a v ruce měl plynovou pistoli.

Řidič s vozidlem tovární značky Hyundai ohrožoval mimo jiné i ostatní účastníky silničního provozu a to nebezpečným předjížděním a rychlou jízdou.

„Pětadvacetiletý muž z obce na Švihovsku slovně napadl řidiče a poškodil zpětné zrcátko a z místa bezohledně odjel. Řidič s vozidlem Fiat jej následoval až do ulice Vídeňské a ve 20.12 hodin policisté podezřelého muže zajistili a převezli na oddělení k provedení neodkladných úkonů, a poté byl propuštěn“ vysvětlila mluvčí policie.

„Policie případ šetří pro podezření ze spáchání přestupku,“ doplnila k případu mluvčí policie.

-simy, red

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na