Domů Z regionu 25 roků služby ve výjezdové jednotce. Velitel stanice ocenil dva příslušníky sboru

25 roků služby ve výjezdové jednotce. Velitel stanice ocenil dva příslušníky sboru

0
Sdílet
Slavnostní ráz ranního předání směn na stanici profesionálních hasičů v Bystřici pod Hostýnem. Autor: HZS Zlínského kraje

Bystřice pod Hostýnem –  Slavnostní ráz ranního předání směn na stanici profesionálních hasičů v Bystřici pod Hostýnem. Dnešní ranní nástup k předání a převzetí směn na stanici profesionálních hasičů v Bystřici pod Hostýnem se poněkud odlišoval od všech ostatních. Informoval o tom, krajský mluvčí zlínských hasičů  Libor Netopil.

„Spolu s dalšími hasiči směny „A“ nastoupili svou dnešní službu také nstržm. Petr Obkráčil a pprap. Vojtěch Sadil. Na dnešním nástupu obou hasičů by asi nebylo nic zajímavého kdyby nebyl spojen s jedním významným služebním mezníkem jejich života. Tím mezníkem je 25 let služby u hasičů. Obecné označení hasiči uvádíme záměrně, i když svou profesní kariéru zahájili v roce 1992 ještě jako požárníci. Není bez zajímavosti, že po celou dobu služby byla jejich mateřskou stanicí právě ta v Bystřici pod Hostýnem. Oba svou hasičskou profesi započali na funkcích starších požárníků a od roku 1995 slouží na funkcích hasičů – strojní služby,“ uvedl Libor Netopil.

Slavnostní ráz ranního předání směn na stanici profesionálních hasičů v Bystřici pod Hostýnem. Autor: HZS Zlínského kraje

„Za veškerou odvedenou práci a obětavost ve službě u profesionálních hasičů oběma osobně v rámci ranního předání směn poděkoval velitel stanice a ten jim také tlumočil poděkování a ocenění jejich práce ze strany vedení HZS Zlínského kraje,“ uvedl mluvčí hasičů a doplnil, že ocenění a blahopřání se oběma dostalo také od kolegů končící a nastupující směny.

UDÁLOSTI112.CZ – MEDIÁLNÍ PARTNER: V Brandově se začátkem května uskuteční prestižní soutěž Železný hasič

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na