Domů Dopravní nehody Rakušan ujížděl rakouským i českým policistům, při policejní honičce ošklivě havaroval

Rakušan ujížděl rakouským i českým policistům, při policejní honičce ošklivě havaroval

0
Sdílet
Rakouský řidič ujížděl rakouské i české polici, následně havaroval. Autor: Trabs Hospital Plus

Lipno – V úterý 7. listopadu, v nočních hodinách ujížděl rakouský řidič rakouské i české policii směrem od Lipna k Černé v Pošumaví. Při policejní honičce ošklivě havaroval. S vozidlem doslova vylétl ze silnice. O nehodě dnes informoval redakci serveru Události112.cz ředitel záchranné služby Trans Hospital plus Bořek Bulíček.

Při nehodě se zranil a skončil s pouty na rukou v nemocnici.

„Z vážným zraněním byl posádkou Rychlé záchranné pomoci Trans Hospitalu Frymburk, v doprovodu lékařského vozidla z Č. Krumlov transportován do českobudějovické nemocnice,“ doplnil k nehodě ředitel Trans Hospitálu Bořek Bulíček.

Podle informací redakce Události112.cz rychlost ujíždějícího vozidla místy dosahovala až 180 km/h. Po nezvládnutí jedné ze zatáček doslova rakušan s vozidlem vyletěl ze silnice, asi 80 metrů do lesa.

Záchrannou službu do nemocnice doprovodili policisté, kteří si zraněného, ujíždějícího rakušana v českobudějovické nemocnici již „pohlídali…“ Z jakého důvodu rakouský občan rakouským i českým policistům ujížděl zatím není redakci známo, nicméně jeho zdravotní současný stav byl vyhodnocen lékaři, jako velmi vážný.

Vedle policistů a záchranářů na místě nehody zasahovali také hasiči, kteří na místě zajistili havarovaný automobil proti vzplanutí a úniku provozních kapalin.

ČTĚTE TAKÉ:Policejní razie na pěstitele konopí měla na Plzeňsku úspěch. Kriminalisté odhalili několik pěstíren

-sim.

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na