Domů Dopravní nehody Na 203. kilometru dálnice D1 havarovalo nákladní vozidlo, po karambolu skončilo na...

Na 203. kilometru dálnice D1 havarovalo nákladní vozidlo, po karambolu skončilo na střeše

0
Sdílet
Na 203. kilometru dálnice D1 skončilo nákladní vozidlo na střeše. Autor: HZS Jihomoravského kraje

D1 – Aktuálně z dopravy. Na 203. kilometru dálnice D1 ve směru na Ostravu havarovalo, krátce po osmé hodině ranní nákladní vozidlo. Nehoda si vyžádala zranění řidiče i jeho spolujezdce a zásah všech záchranných složek.

Na místě nehody podle informací redakce Události112.cz zasahovaly hned čtyři hasičské jednotky, které pomáhaly zdravotníkům s ošetřením zraněných osob a následně likvidovaly následky ranní nehody.

Na 203. kilometru dálnice D1 skončilo nákladní vozidlo na střeše. Autor: HZS Jihomoravského kraje

Vedle hasičů na místě zasahovala také Zdravotnická záchranná služba, jak se zdravotnickou, tak i s lékařskou posádkou. Obě zraněné osoby skončili následně v péči záchranářů, kteří jim na místě poskytli přednemocniční péči a následně je převezli k dalšímu vyšetření do nemocnice.

ZAUJALO NÁS: Digitální IT kancelář made in Google je stále s vámi

Provoz na naší nejvytíženější dálnici D1, ve směru na Ostravu byl v místě nehody částečně omezen a řízen policisty. Příčiny nehody jsou nyní v šetření DI Policie ČR.

ČTĚTE TAKÉ: Při střetu dvou aut a autobusu zemřel jeden z řidičů osobáku. Pět cestujících bylo zraněno

AKTUALIZUJEME: 12.16 HODIN, DALŠÍ TĚŽKÁ NEHODA NA D1!

AKTUÁLNĚ – Těžká nehoda několika vozidel na dálnici D1, na 202. kilometru dálnice také, ve směru na Ostravu.

Druhá nehoda na dálnici D1 ve směru na Ostravu, na 202. kilometru. Havarovala zde dodávka a čtyři kamiony!  Autor: HZS Jihomoravského kraje

Krátce, před pravým polednem došlo v úterý 25. dubna na dálnici D1 k další velmi vážné dopravní nehodě, při které se podle prvotních informací redakce Události112.cz střetly hned čtyři kamiony a jedno dodávkové vozidlo.

Jednu osobu hasiči vyprostili pomocí hydraulického nářadí z havarovaného a zcela zdemolovaného vozidla, přiletěl pro ni záchranářský vrtulník. Na místě aktuálně zasahují všechny složky IZS.

Aktuálně, dle informací redakce Události112.cz je dálnice D1 neprůjezdná.

Při této nehodě došlo ke srážce čtyř nákladních vozidel a jedné dodávky. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Hasiči vyprošťovali řidiče dodávky. Padesátiletý řidič utrpěl zranění neslučitelná se životem a lékař záchranné služby konstatoval jeho smrt. Uvedla k nehodě policejní mluvčí Štěpánka Komárová.

Dálnice zůstává i nadále neprůjezdná…

„Řidiči mohou využít objízdné trasy opět na Exitu 201 Brno – Slatina. Příčina a míra zavinění jednotlivých účastníků u obou dopravních nehod je předmětem šetření dopravních policistů,“ doplnila k tragické nehodě mluvčí policie.

Autor: Jiří Berec

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na