Domů Hlavní zprávy Teprve 18letý mladík zemřel v Havířově po pádu z okna, utrpěl mnohočetná...

Teprve 18letý mladík zemřel v Havířově po pádu z okna, utrpěl mnohočetná poranění

0
Sdílet
Exitus - pohřební služba, ilustační foto. Autor: Honza Vraný / JV PRESS / redakce U112.cz

Havířov – Kriminalisté od pátečních večerních hodin, 14. dubna vyšetřují tragickou událost, ke které došlo v Havířově, kdy teprve 18letý mladík vypadl z okna osmého patra panelového domu.

K tragické události se vyjádřil také krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že při příjezdu první zdravotnické posádky na místo byl již mladík v bezvědomí, jeho zdravotní stav se výrazně zhoršoval.

„Zakrátko u něj došlo k celkovému selhání dechové činnosti i krevního oběhu. Mladému muži, tak selhaly základní životní funkce. Zasahující lékař u něj na místě zjistil mnohočetná poranění v oblasti hlavy, horních i dolních končetin a další zranění, která byla zjevně neslučitelná se životem.“ uvedl Humpl.

Lékař záchranné služby u mladíka musel konstatovat smrt. Na místě byla u mladého muže nařízena pitva.

Podle informací redakce Události112.cz se posléze na místo dostavila výjezdová skupina kriminalistů, která na místě zjišťovala přesné příčiny mladíkova pádu, a taktéž prováděla další úkony šetření této tragické události.

„Případ prošetřují kriminalisté, zabývají se všemi okolnostmi pádu. Nyní vše prověřujeme, vyslýcháme svědky události, všechny verze jsou ve hře. Mohlo se jednat o sebevraždu, o nešťastnou náhodu nebo také úmyslné zabití,“ sdělila mediím tisková mluvčí moravskoslezské krajské policie Lenka Sikorová.

ČTĚTE TAKÉ: Policejní vyšetřovatel zahájil stíhání 44letého muže podezřelého z pokusu o vraždu

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na