Domů Hlavní zprávy Kriminalisté mostecké policie vyšetřují záhadnou smrt mladého muže z Českolipska

Kriminalisté mostecké policie vyšetřují záhadnou smrt mladého muže z Českolipska

0
Sdílet
Ilustrační snímek zraněného muře při transportu do nemocnice. Autor: Honza Vraný

Most – Kriminalisté mostecké policie vyšetřují případ těžce zraněného muže, který zemřel v ústecké nemocnici. Mluvčí mostecké policie Ludmla Světláková uvedla, že policisté přijali v pondělí 11. září oznámení ústecké nemocnice o hospitalizaci těžce zraněného muže neznámé totožnosti.

Kriminalisté na základě vyšetřování ještě týž den zjistili, že se jedná o mladého muže z Českolipska. Zraněný muž byl nalezen na silnici v Moskevské ulici v Mostě naproti bloku 408 nad soudem, a to řidičem taxi služby již v sobotu dne 9. září ve 22. 00 hodin. Policisté následně zjistili, že muž měl jet od ulice Růžová směrem k nádraží na svém longboardu, odkud chtěl odjet vlakem. Muž po několika dnech v nemocnici zemřel.

Policisté hledají svědky, kteří by k zranění muže mohli poskytnout jakoukoliv informaci, aby se ozvali na linku tísňového volání 158. Muž mohl jet ulicí J. Suka nebo ulicí Jiřího z Poděbrad a poté pokračoval ulicí Moskevská.

„Pokud někdo v sobotu večer viděl mladého muže na longboardu na těchto ulicích, nechť se ozve na linku 158. Muž měl na sobě modré rifle tříčtvrteční délky, šedé tenisky, šedočernou mikinu s nápisy na přední části, mohl mít na hlavě kapuci. Longboard, který si zřejmě někdo neoprávněně přivlastnil, byl černofialové barvy s obrázkem obličeje skřítka či trolla a měl zelená kolečka,“ dodala mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

PSALI JSME: Útočník zavraždil v Plzni mačetou pětačtyřicetiletého bezdomovce

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na